autoryzowany sklep marek

Urządzenie 2w1 Kiano Intelect X3 HD laptop i tablet w jednym

599,-

Czas dostawy: 24 godziny

KIANO Intelect X3 HD  to mocny laptop z funkcją tabletu, dlatego będzie Ci służył przez cały dzień. Możliwość odpięcia klawiatury daje Ci pełną elastyczność i wygodę w korzystaniu z urządzenia. Rano przeglądasz serwisy newsowe? Odepnij klawiaturę i ciesz się ze swobody w przeglądaniu portali.

Potrzebujesz stworzyć dokument i potrzebujesz wydajnego, mobilnego sprzętu? Podłącz klawiaturę i dzięki Windows 10 pracuj jak na laptopie. Wieczorem dla relaksu lubisz przeglądać blogi, oglądać filmy? Kiano Intelect X3 HD będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, łącz i rozłączaj elementy urządzenia, tak aby było Ci wygodnie.

Windows 10 Home na pokładzie!
To jeden z najlepszych systemów operacyjnych dostępnych na rynku. Łączy w sobie wszystko to, co było najlepsze w poprzednich wersjach systemów Windows, które już znasz. Wielozadaniowy, z szybkim startem oraz szeregiem zabezpieczeń zwiększających bezpieczeństwo Twoich danych. Windows 10 optymalizuje Twoje doświadczenia w zależności od urządzenia i od działań, które wykonujesz. Pracujesz w bezpiecznym środowisku, które dobrze znasz.

Specyfikacja techniczna -PROCESOR: INTEL X5 Z8350 4 × 1.44 do 1.92GHz -KARTA GRAFICZNA: INTEL HD Graphics -WYŚWIETLACZ: 10.1” IPS HD, 800×1280 -PAMIĘĆ RAM: 2 GB DDR3 -PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA: 32 GB eMMC -CZYTNIK KART PAMIĘCI: Karta MicroSD do 32 GB -APARAT / KAMERA: 2 Mpx Tył, 0.3 Mpx Przód -AKUMULATOR: Bateria litowo-polimerowa 6000mAh -MULTI-TOUCH: TAK -ZŁĄCZA: Jack, MicroUSB, MicroHDMI,Złacze ładowania -GŁOŚNIKI: MONO -WI-FI: 802.11/b/g/n -BLUETOOTH 4.0 -SYSTEM OPERACYJNY: Microsoft Windows 10 Home -FUNKCJE: OTG, Klawisze funkcyjne -WYMIARY: 261×167×8.8 mm -WAGA: 1190 g

Dostępne formy płatności:  

  • przelew tradycyjny
  • e-płatności (płatności online)
  • płatność za pobraniem
  • Karty płatnicze:

        * Visa

        * Visa Electron

        * MasterCard

        * MasterCard Electronic

        * Maestro