autoryzowany sklep marek

Konkurs - Wygraja Kiano SlimTV

????KONKURS!!!????

Polajkujcie fanpage KIANO bo do wygrania jest telewizor Kiano Slim TV 50"!!! ???? Zadaniem konkursowym jest opisać słownie lub za pomocą zdjęcia czy filmu, jak kibicujecie naszym na Mundialu ???? Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod tym postem. Im bardziej kreatywnie tym lepiej!

### REGULAMIN KONKURSU ###

1. Konkurs trwa od 14.06.2018, 16:25 do 28.06.2018, 23:59

2. W komentarzu pod tym postem należy kreatywnie opisać: sjak kibicujecie naszym na Mundialu. (Zdjęcie, opis, film itd)

3. Każdy może dodać dowolną ilość zgłoszeń, ale jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę.

4. Na zgłoszenia czekamy do 28.06.2018, do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy najpóźniej 05.07.2018 w komentarzu do zwycięskiego zgłoszenia.

5. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca zobowiązany jest w terminie do 5 dni przesłać nam dane do wysyłki, czyli swój adres zamieszkania. Należy to zrobić poprzez wysłanie do nas wiadomość. Jeśli po 5 dniach od ogłoszenia wyników zwycięzca nie zgłosi się, jego nagroda PRZEPADA na rzecz organizatora.

6. Nagrodzimy 1 osobę, która prześle naszym zdaniem najciekawszą i najbardziej oryginalną odpowiedź. Nagrodą jest: Telewizor Kiano Slim TV 50"

7. Nagroda zostanie wysłana kurierem, najpóźniej tydzień po otrzymaniu danych adresowych wszystkich zwycięzców.

8. Biorąc udział w konkursie oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią powyższego regulaminu, akceptujesz jego warunki i wyrażasz zgodę na przekazanie swoich danych celem realizacji wysyłki.


KLIKNIJ - Polub fanpage KIANO i wygraj KIANO SlimTV 50"