Kiano Elegance 32" - Bezramkowy Kiano Elegance 32" - Bezramkowy
Producent: Kiano
Cena: 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kiano Slim TV 22 Kiano Slim TV 22
Producent: Kiano
Cena: 399,00 zł
zobacz więcej
Kiano Slim TV 32 Kiano Slim TV 32
Producent: Kiano
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kiano Slim TV 40 Kiano Slim TV 40
Producent: Kiano
Cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kiano Slim TV 50 Kiano Slim TV 50
Producent: Kiano
Cena: 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

 

 

 

 

 


 

Jaki telewizor wybrać? 

Marka Kiano oferuje 2 linie: Elegance i Slim TV. Ale czym one się różnią? Najprościej mówiąc linia Kiano Elegance TV to linia nowoczesna, w której na pierwszym miejscu stawiamy unikalny design połączony z elegancją. To telewizory bezramkowe, które posiadają Smart TV oraz mają możliwość bezprzewodowego podłączenia telewizora do sieci, a co za tym idzie dostęp do wielu ciekawych aplikacji takich jak chociażby: Netflix, YouTube czy Facebook. Dodatkowo telewizory Kiano z linii Elegance cechuje rozdzielczość o bardzo wysokiej jakości. Jeśli chodzi natomiast o linię Kiano Slim TV nie znajdziemy tutaj urządzeń, które tak jak w poprzednim przypadku posiadają Smart TV. Ich ramki są nieco grubsze i bardziej widoczne, ale rozdzielczość także pozostaje na wysokim poziomie. Ponadto w obu liniach spotykamy się z technologią DLED, która pozwala uzyskać równomierne podświetlenie, wyższy kontrast i lepsze przedstawienie czerni. Linię Slim TV polecamy przede wszystkim klientom, którzy poszukują telewizora dobrej jakości, ale nie zależy im na dodatkach i dostępie do Internetu. Drugą linię - Elegance polecamy z kolei osobom bardziej wymagającym, dla których poza podstawowymi funkcjami liczy się nowoczesny design i dostęp do Smart TV.

 

Dobry telewizor do 1500zł 

Jeśli zastanawiasz się jaki telewizor kupić nie wydając przy tym fortuny warto przyjrzeć się dostępnym modelom w cenach do 500zł, do 1000zł i do 1500zł. W ofercie marki KIANO znajdziesz dwie linie: Elegance oraz Slim TV.

Telewizory do 500zł: Kiano SLIM TV 19, 22, 32

Wybierając telewizor do 500zł musisz liczyć się z tym, że urządzenia w tej półce cenowej mają zazwyczaj mniejsze rozmiary i posiadają podstawowe funkcje. Ustawisz odpowiedni dla Ciebie tryb obrazu, tryb dźwięku, wybierzesz tonację barw i odpowiedni model redukcji zakłóceń, ale nie będą to zaawansowane rozwiązania. Czymś co może Cię zaskoczyć jest technologia Dolby Digital Plus, która sprawi że muzyka, dialogi aktorów, a przede wszystkim efekty przestrzenne staną się bardziej wyraźne oraz intensywne w odbiorze. Jeśli nie jesteś osobą wymagającą jeśli chodzi o dodatkowe funkcje i zależy Ci przede wszystkim na obejrzeniu serialu bądź meczu piłki nożnej to telewizor do 500zł na pewno spełni te oczekiwania. 

Telewizory do 1000zł: Kiano SLIM TV 40, 50

Droższe urządzenia z serii Slim dzięki większym rozmiarom zapewniają wyższy komfort oglądania. Na plus działa technologia DLED która pozwala uzyskać równomierne podświetlenie, wyższy kontrast i lepsze przedstawienie czerni. Rozdzielczość w przypadku tych telewizorów jest bardzo dobra, a nowoczesny design jest ich dużym atutem. Polecamy linię Kiano SLIM TV, zwłaszcza dla osób, którym zależy na podstawowych funkcjach telewizora i które nie chcą dużo wydawać.

Telewizory do 1500zł: Kiano Elegance TV

Linia Kiano Elegance TV to linia nowoczesna, w której na pierwszym miejscu postawiono unikalny design połączony z elegancją. W tym przypadku zakup telewizora wiąże się z nieco wyższą ceną, ale także wysoką jakością. Kiano Elegance TV to telewizory bezramkowe, które posiadają Smart TV oraz mają możliwość bezprzewodowego podłączenia telewizora do sieci, a co za tym idzie dostęp do wielu  aplikacji takich jak chociażby: Netflix czy YouTube. Na pierwszy plan wysuwa się zachwycająca rozdzielczość, bezramkowy design oraz bardzo często technologia HDR, która pozwala odbiorcy cieszyć się nasyconymi i naturalnymi kolorami, które w przypadku SDR są mniej wyraziste, a gama barw znacznie uboższa. Stąd też ich wyższa cena w porównaniu do telewizorów z linii Kiano Slim TV. Serię Kiano Elegance polecamy osobom bardziej wymagającym, dla których poza podstawowymi funkcjami liczy się nowoczesny wygląd i dostęp do Smart TV.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl