Kiano SlimTV 58 Smart Kiano SlimTV 58 Smart
Producent: Kiano
Cena: 1 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kiano Elegance 32 METAL Kiano Elegance 32 METAL
Producent: Kiano
Cena: 799,00 zł
zobacz więcej
Kiano Elegance 55 Metal Kiano Elegance 55 Metal
Producent: Kiano
Cena: 1 799,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomysłów na kwarantannę w domu jest wiele, ale najwięcej dostarczą telewizory Kiano

Kiano Elegance TV to nowa linia telewizorów bezramkowych, dzięki którym możesz przenieść się zmysłami do innej rzeczywistości, nie wychodząc z domu. A to za sprawą niesamowicie żywych kolorów oraz realistycznych dźwięków, które sprawiają wrażenie, jakby rzecz działa się na żywo. To jednak nie wszystko. Dzięki temu sprzętowi przyszłości masz możliwość nie tylko korzystania z kanałów telewizyjnych i oglądania filmów, ale również uruchamiania wielu przydatnych aplikacji poprzez które możesz między innymi monitorować swoje postępy w danej dziedzinie czy funkcje życiowe zarówno podczas aktywności jak i odpoczynku. To także możliwość komfortowej obsługi Androida. Dzięki aplikacjom w Kiano Elegance TV masz sposobność zrobienia sobie w domu treningu, rozpoczęcia zdrowej diety, poszukania nowych smacznych przepisów czy zrelaksowania się, słuchając ulubionej muzyki. Tak naprawdę nie masz żadnych ograniczeń, bowiem to właśnie teraz możesz zacząć robić, co tylko sprawia Ci radość, a opcji jest naprawdę wiele - na dodatek w najwyższej jakości. Masz teraz możliwość zabawy obrazem poprzez dostosowywanie jego parametrów takich jak: tryb czy odcienie barw, dzięki technologii DLED. Modele Kiano Slim TV to także jakość HD, z dużym wyborem trybu obrazu i dźwięku oraz barw oraz technologią DDP. Wybierz tylko, który telewizor najlepiej spełni Twoje wymagania i oglądaj zostając w domu.

 

 

 

Jaki telewizor wybrać? 

Marka Kiano oferuje 2 linie: Elegance i Slim TV. Ale czym one się różnią? Najprościej mówiąc linia Kiano Elegance TV to linia nowoczesna, w której na pierwszym miejscu stawiamy unikalny design połączony z elegancją. To telewizory bezramkowe, które posiadają Smart TV oraz mają możliwość bezprzewodowego podłączenia telewizora do sieci, a co za tym idzie dostęp do wielu ciekawych aplikacji takich jak chociażby: Netflix, YouTube czy Facebook. Dodatkowo telewizory Kiano z linii Elegance cechuje rozdzielczość o bardzo wysokiej jakości. Jeśli chodzi natomiast o linię Kiano Slim TV nie znajdziemy tutaj urządzeń, które tak jak w poprzednim przypadku posiadają Smart TV. Ich ramki są nieco grubsze i bardziej widoczne, ale rozdzielczość także pozostaje na wysokim poziomie. Ponadto w obu liniach spotykamy się z technologią DLED, która pozwala uzyskać równomierne podświetlenie, wyższy kontrast i lepsze przedstawienie czerni. Linię Slim TV polecamy przede wszystkim klientom, którzy poszukują telewizora dobrej jakości, ale nie zależy im na dodatkach i dostępie do Internetu. Drugą linię - Elegance polecamy z kolei osobom bardziej wymagającym, dla których poza podstawowymi funkcjami liczy się nowoczesny design i dostęp do Smart TV.

 

Dobry telewizor do 1500zł 

Jeśli zastanawiasz się jaki telewizor kupić nie wydając przy tym fortuny warto przyjrzeć się dostępnym modelom w cenach do 500zł, do 1000zł i do 1500zł. W ofercie marki KIANO znajdziesz dwie linie: Elegance oraz Slim TV.

Telewizory do 500zł: Kiano SLIM TV 19, 22, 32

Wybierając telewizor do 500zł musisz liczyć się z tym, że urządzenia w tej półce cenowej mają zazwyczaj mniejsze rozmiary i posiadają podstawowe funkcje. Ustawisz odpowiedni dla Ciebie tryb obrazu, tryb dźwięku, wybierzesz tonację barw i odpowiedni model redukcji zakłóceń, ale nie będą to zaawansowane rozwiązania. Czymś co może Cię zaskoczyć jest technologia Dolby Digital Plus, która sprawi że muzyka, dialogi aktorów, a przede wszystkim efekty przestrzenne staną się bardziej wyraźne oraz intensywne w odbiorze. Jeśli nie jesteś osobą wymagającą jeśli chodzi o dodatkowe funkcje i zależy Ci przede wszystkim na obejrzeniu serialu bądź meczu piłki nożnej to telewizor do 500zł na pewno spełni te oczekiwania. 

Telewizory do 1000zł: Kiano SLIM TV 40, 50

Droższe urządzenia z serii Slim dzięki większym rozmiarom zapewniają wyższy komfort oglądania. Na plus działa technologia DLED która pozwala uzyskać równomierne podświetlenie, wyższy kontrast i lepsze przedstawienie czerni. Rozdzielczość w przypadku tych telewizorów jest bardzo dobra, a nowoczesny design jest ich dużym atutem. Polecamy linię Kiano SLIM TV, zwłaszcza dla osób, którym zależy na podstawowych funkcjach telewizora i które nie chcą dużo wydawać.

Telewizory do 1500zł: Kiano Elegance TV

Linia Kiano Elegance TV to linia nowoczesna, w której na pierwszym miejscu postawiono unikalny design połączony z elegancją. W tym przypadku zakup telewizora wiąże się z nieco wyższą ceną, ale także wysoką jakością. Kiano Elegance TV to telewizory bezramkowe, które posiadają Smart TV oraz mają możliwość bezprzewodowego podłączenia telewizora do sieci, a co za tym idzie dostęp do wielu  aplikacji takich jak chociażby: Netflix czy YouTube. Na pierwszy plan wysuwa się zachwycająca rozdzielczość, bezramkowy design oraz bardzo często technologia HDR, która pozwala odbiorcy cieszyć się nasyconymi i naturalnymi kolorami, które w przypadku SDR są mniej wyraziste, a gama barw znacznie uboższa. Stąd też ich wyższa cena w porównaniu do telewizorów z linii Kiano Slim TV. Serię Kiano Elegance polecamy osobom bardziej wymagającym, dla których poza podstawowymi funkcjami liczy się nowoczesny wygląd i dostęp do Smart TV.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl