Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 zamiast jazdy komunikacją miejską w czasach epidemii

Pandemia związana z koronawirusem zmieniła codzienność milionów ludzi na całym świecie. W ciągu kilkunastu dni większość z nas została postawiona w sytuacji, w której nigdy wcześniej się nie znajdowała. Wiele sektorów gospodarki musiało zreorganizować swoją pracę; część z nich walczy z wieloma nowymi ograniczeniami, inne musiały czasowo lub na stałe zawiesić działanie swoich przedsiębiorstw.  Warunki panujące w poszczególnych krajach zmieniają się z dnia na dzień. W jednych państwach liczba osób chorujących na COVID-19 jest stosunkowo niska, niestety w innych, takich jak Włochy, Hiszpania czy USA, zakażonych jest znacznie więcej. Od początku trwania epidemii słyszymy apele, aby zostać w domu. Chronimy tym samym siebie oraz zdrowie innych ludzi. Jeżeli nie możemy całkowicie zrezygnować z aktywności, ograniczmy nasze wyjścia na zewnątrz. Wiele firm zaproponowało swoim pracownikom system pracy home office, dzięki któremu nie muszą codziennie pojawiać się w swoich miejscach pracy. Co w sytuacji, kiedy pracodawca nie daje nam takiej możliwości, a specyfika pracy nie pozwala wykonywać obowiązków przy pomocy komputera? Podróżowanie komunikacją miejską nie jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. Często w pojazdach kumuluje się więcej osób, niż wynosi ich dozwolona liczba. Są samorządy, które pozwoliły pasażerom na czasowe zawieszenie swoich biletów w trosce o wszystkich użytkowników autobusów czy tramwajów. Nie każdy posiada własny samochód, aby móc się nim przemieszczać w drodze z pracy do domu i z powrotem. Od niedawna z powodu zwiększającej się liczby zachorowań i próbie ograniczenia przemieszczania się w przestrzeni publicznej, zakazano korzystania z rowerów miejskich. Dla wielu osób była to jedyna alternatywa. W takiej sytuacji zalecamy korzystanie z hulajnogi elektrycznej np.Motus Scooty 8.5 . Pamiętajmy jednak, aby wychodzić z domu tylko wtedy, gdy jest to niezbędne.

Dlaczego warto zdecydować się na hulajnogę elektryczną?
Ten pojazd od kilku lat jest coraz popularniejszy w przestrzeniach miast, a w obecnej sytuacji może być idealnym rozwiązaniem na bezpieczne przemieszczanie się. Co sprawia, że jest dużo lepszym rozwiązaniem niż komunikacja miejska? W jednym momencie nie przebywamy w skupisku ludzi. Wsiadając do autobusu, nie mamy pewności, ile osób będzie podróżowało razem z nami. Nie zawsze wszyscy są zdrowi, a w czasach pandemii jesteśmy dużo bardziej czujni. Poruszając się na hulajnodze Scooty 8.5, sami decydujemy o odstępach między przechodniami i innymi mobilnymi uczestnikami ruchu. Bez problemu zadbamy o odpowiednią przestrzeń dookoła nas. Dodatkowo tylko my mamy prawo korzystać z własnej hulajnogi. Sami możemy ja czyścić i dezynfekować w każdym momencie, a tym samym zmniejszać ryzyko zarażenia się. Zachowanie takiej samej częstotliwości w komunikacji miejskiej nie zawsze jest możliwe.

Posiadając własny jednoślad, nie stoisz w korku. Poruszasz się płynnie i nie musisz planować wcześniejszych pobudek. Podróże komunikacją miejską dodatkowo wiążą się z dotykaniem poręczy, przycisków czy kasowników, które są ogromnym siedliskiem bakterii. Wybierając hulajnogę Motus Scooty 8.5, dbasz o swoje zdrowie, a jednocześnie chronisz innych. Pamiętaj także, aby zawsze mieć przy sobie rękawiczki oraz maseczki, a także żele dezynfekujące. Pozwolą dodatkowo chronić Cię przed zarażeniem.
Poza argumentami, które podnoszone są w czasach pandemii, nie powinniśmy zapominać o pozostałych. Choć zakup hulajnogi jest sporym wydatkiem, to jest on jednorazowy i zwróci się w krótkiej perspektywie czasu. Ważne jest także to, że troszczysz się o środowisko, nie zanieczyszczając go spalinami. Hulajnogę wykorzystasz także rekreacyjnie - okolica z perspektywy tego jednośladu na pewno wygląda inaczej, jednak równie ciekawie.

 

Hulajnoga elektryczna z dużymi kołami o mocnym silniku 350W - Motus Scotty 8.5


Hulajnogi elektryczne cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Wykorzystywane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych są interesującą alternatywą dla deskorolek oraz tradycyjnych rowerów. Wśród produktów dostępnych na rynku na uwagę zasługuje hulajnoga elektryczna Motus Scotty 8.5. Warto więc przyjrzeć się bliżej temu modelowi i przekonać się, jakie są jego najważniejsze zalety.


Wygoda, komfort i bezpieczeństwo


Pierwszą rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę, jest wygląd zewnętrzny. Hulajnoga Motus Scotty 8.5 to nowoczesna konstrukcja dostępna w trzech różnych kolorach. W zależności od preferencji klienci mogą zdecydować się na zakup modelu czerwonego, grafitowego lub białego. Całość prezentuje się efektownie, a turkusowe dodatki w hulajnogach grafitowych i białych nadają sprzętowi dynamiki i charakteru. Całkowita długość sprzętu wynosi 490 mm, jego wysokość to 1070 mm, a szerokość 200 mm. Takie parametry w połączeniu z dużymi bezdętkowymi kołami o średnicy 8.5 cala i dopuszczalnym obciążeniem wynoszącym 100 kg sprawiają, że Hulajnoga Motus Scotty 8.5 jest przeznaczona raczej dla dorosłych użytkowników. Osoby szukające produktu dla dzieci powinny wybierać hulajnogi o mniejszych kołach, które są łatwiejsze w prowadzeniu. W poszukiwaniu takiego modelu warto odwiedzić sklep https://7way.pl/ oferujący różne produkty marki Motus. 


Wybierając hulajnogę elektryczną, należy zwrócić uwagę na łatwość obsługi oraz poziom bezpieczeństwa. Sterowanie modelem Motus Scotty 8.5 jest proste i intuicyjne. Regulacja prędkości odbywa się przy użyciu manetki umieszczonej w rączce, a informacje dotyczące prędkości, czy też poziomu naładowania baterii pokazywane są na wyraźnym wyświetlaczu. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają wydajne hamulce tarczowe uruchamiane przy użyciu dłoni.
Tryby pracy i wydajność silnika


We wnętrzu hulajnogi elektrycznej Motus Scotty 8.5 producent zdecydował się umieścić wydajny silnik o mocy 350W i pojemności 7,8Ah. Zastosowanie takiej jednostki napędowej pozwala na uzyskanie zasięgu 25 km oraz maksymalnej prędkości wynoszącej 25 km/h. Czas potrzebny do pełnego naładowania baterii wynosi od trzech do czterech godzin. Użytkownicy modelu Scotty 8.5 mogą korzystać z jednego z dwóch trybów pracy. Tryb Eco to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, tryb Normal zapewnia znakomitą wygodę oraz komfort jazdy. Interesującym rozwiązaniem jest tryb pracy Zero, w którym hulajnoga pracuje bez wsparcia silnika elektrycznego, a napęd stanowi jedynie siła mięśni użytkownika. Szczegółowe informacje na temat dodatkowych parametrów jednostki napędowej znaleźć można na stronie producenta sprzętu http://www.motusxd.pl/.


Dodatkowe akcesoria


Komfort korzystania z hulajnogi elektrycznej Motus Scotty 8.5 podnoszą dodatkowe akcesoria stanowiące element wyposażenia. Jazdę po zmroku znacząco ułatwia oświetlenie uruchamiane za pomocą przycisku umieszczonego na kierownicy, a elementy odblaskowe oraz pulsujące światło hamowania sprawiają, że użytkownik jest doskonale widoczny dla osób postronnych. Hulajnoga wyposażona została także w praktyczną nóżkę ułatwiającą parkowanie i odkładanie sprzętu. Wzmocnione błotniki oraz wodoodporna konstrukcja umożliwiają korzystanie z urządzenia nawet podczas deszczu. Hulajnoga elektryczna Motus Scotty 8.5 to godny poklecenia sprzęt oferowany przez polskiego producenta elektroniki użytkowej. Na stronie producenta barelpoland.com dostępne są m.in. informacje dotyczące placówek handlowych, w których można znaleźć hulajnogi elektryczne i inne produkty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl