Promocje
Smartwatch LENOVO BLAZE + Gratis Kamera Sportowa
Smartwatch LENOVO BLAZE + Gratis Kamera Sportowa
448,00 zł 349,00 zł
szt.
Hulajnoga Elektryczna Motus Scooty 8.5 + Gratis
Hulajnoga Elektryczna Motus Scooty 8.5 + Gratis
1 348,00 zł 1 299,00 zł
szt.
Smartwatch LENOVO EGO  + GRATIS Wideorejestrator
Smartwatch LENOVO EGO + GRATIS Wideorejestrator
348,00 zł 249,00 zł
szt.
Smartwatch LENOVO EGO  + GRATIS Kamera Sportowa
Smartwatch LENOVO EGO + GRATIS Kamera Sportowa
348,00 zł 249,00 zł
szt.
Producenci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracuj wygodnie i bez przeszkód

Chociaż komputery stacjonarne wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem to jednak ich miejsce stopniowo zajmują urządzenia przenośne. Chodzi nam konkretniej o laptopy.

Komfort użytkowania oraz mobilność to chyba najważniejsze powody, dla których konsument decyduje się na ich zakup. Tego typu urządzenie zabierzemy ze sobą dosłownie wszędzie, w biznesową podróż, do kawiarni, na uczelnie czy do pociągu. Dzięki temu będziemy mieli ciągły dostęp do najważniejszych danych i potrzebnych informacji. Poza tym znaczna część dostępnych na rynku modeli posiada kompaktowe wymiary i odpowiednią wagę, które ułatwiają przemieszczanie się z nimi.

Drugą sprawą są parametry. Jeśli decydujemy się na zakup laptopa warto je wcześniej sprawdzić, a w szczególności pamięć RAM, która jest odpowiedzialna za sprawne i szybkie działanie urządzenia oraz dysk. Jeśli Twoje pliki nie zajmują dużej ilości miejsca to szybki dysk SSD dostępny w naszych produktach na pewno świetnie się sprawdzi i zapewni odpowiednią ilość przestrzeni na wszystkie dane. Poza tym pamiętaj, że zawsze sam możesz szybko i bezpiecznie wymienić dysk na większy. Jeśli natomiast plików jest dużo to lepszym rozwiązaniem będzie dysk HDD, który także u nas znajdziesz. W tym przypadku pamięci już na pewno nie zabraknie!

Kolejną rzeczą jest design oraz dodatkowe funkcje, które podniosą atrakcyjność urządzenia. W naszym przypadku lekkie zarysowane linie, starannie wykończone szlifowane ranty oraz aluminiowe obudowy to cechy charakterystyczne laptopów. Dodatkowo urządzenia posiadają klawiaturę o przyjemnym skoku klawiszy, które pracują sprężyście i miękko. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca nie zmęczy naszych dłoni. Dlatego podejmują decyzję zakupową warto zwracać uwagę także na drobne szczegóły oraz ogólny wygląd laptopa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl