Co robić na kwarantannie? Z pomocą przyjdą laptopy Kiano

Kwarantanna podczas epidemii wymaga bezwzględnego pozostania w domu na czas jej trwania. Brak możliwości wyjścia z domu wiąże się z koniecznością znalezienia sobie innych zajęć niż np. spotkania ze znajomymi, wypad na zakupy, na basen, do restauracji, do kina itp. Nie ma jednak powodu do obaw, bowiem dzięki laptopom Kiano możesz nie tylko przyjemnie spędzić czas w domu, ale także być na bieżąco z wiadomościami ze świata oraz utrzymywać stały kontakt ze znajomymi i rodziną.

Zwiększone możliwości z laptopem Kiano  

Dzięki laptopom Kiano możesz teraz zrelaksować się, oglądając filmy, grając w gry, przeglądając zdjęcia np. z wakacji lub z ważnych uroczystości czy rozwijać swoją pasję taką jak np. pisanie bloga, tworzenie grafik, obrabianie zdjęć itp. zachwycając się jasnymi, żywymi kolorami, dzięki błyszczącej matrycy w laptopie skrojonym na potrzeby zarówno programistów, miłośników gier jak i zwykłych użytkowników. To zarówno dobre i wygodne narzędzie do zdalnej pracy (pisania artykułów, prowadzenie konta na youtube czy wykonywanie projektów np. architektonicznych, reklamowych czy graficznych), jak i nauki w warunkach domowych. Z laptopem Kiano z serii SlimNote bądź Elegance można się bowiem efektywniej uczyć i zachowywać wszystkie materiały w jednym miejscu. Na tym jednym sprzęcie masz możliwość pisania wypracowań, rozwiązywania testów, wyszukiwania informacji, czytania materiałów naukowych, wypełniania kart pracy, przygotowywania się do ważnych egzaminów takich jak matura, sprawdzenia wymowy słówek angielskich (i nie tylko), korzystania z programów i gier edukacyjnych, oglądania ciekawych filmików naukowych czy słuchania audycji lub piosenek w języku obcym. To także możliwość pozostawania z kontakcie z rodziną i przyjaciółmi poprzez takie media społecznościowe i programy jak Facebook, Instagram czy Skype.

 Pracuj wygodnie i bez przeszkód

Chociaż komputery stacjonarne wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem to jednak ich miejsce stopniowo zajmują urządzenia przenośne. Chodzi nam konkretniej o laptopy.

Komfort użytkowania oraz mobilność to chyba najważniejsze powody, dla których konsument decyduje się na ich zakup. Tego typu urządzenie zabierzemy ze sobą dosłownie wszędzie, w biznesową podróż, do kawiarni, na uczelnie czy do pociągu. Dzięki temu będziemy mieli ciągły dostęp do najważniejszych danych i potrzebnych informacji. Poza tym znaczna część dostępnych na rynku modeli posiada kompaktowe wymiary i odpowiednią wagę, które ułatwiają przemieszczanie się z nimi.

Drugą sprawą są parametry. Jeśli decydujemy się na zakup laptopa warto je wcześniej sprawdzić, a w szczególności pamięć RAM, która jest odpowiedzialna za sprawne i szybkie działanie urządzenia oraz dysk. Jeśli Twoje pliki nie zajmują dużej ilości miejsca to szybki dysk SSD dostępny w naszych produktach na pewno świetnie się sprawdzi i zapewni odpowiednią ilość przestrzeni na wszystkie dane. Poza tym pamiętaj, że zawsze sam możesz szybko i bezpiecznie wymienić dysk na większy. Jeśli natomiast plików jest dużo to lepszym rozwiązaniem będzie dysk HDD, który także u nas znajdziesz. W tym przypadku pamięci już na pewno nie zabraknie!

Kolejną rzeczą jest design oraz dodatkowe funkcje, które podniosą atrakcyjność urządzenia. W naszym przypadku lekkie zarysowane linie, starannie wykończone szlifowane ranty oraz aluminiowe obudowy to cechy charakterystyczne laptopów. Dodatkowo urządzenia posiadają klawiaturę o przyjemnym skoku klawiszy, które pracują sprężyście i miękko. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca nie zmęczy naszych dłoni. Dlatego podejmują decyzję zakupową warto zwracać uwagę także na drobne szczegóły oraz ogólny wygląd laptopa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl