Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

 

 

 

 

 

 

Laptop dla dziecka, telefon dla seniora i telewizor dla całej rodziny, czyli niezbędnik edukacyjny Kiano na czas epidemii

Choć trwa epidemia Covid-19 i dzieci nie chodzą do szkoły, to jednak nadal uczą się - z tą tylko różnicą że w domu. W edukacji domowej bardzo pomocny okazuje się być profesjonalny sprzęt elektroniczny Kiano, na który składają się: laptop, telefon oraz telewizor, które przydadzą się do celów naukowych nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Laptop Kiano dla dziecka

Laptop Kiano Slim Note 14.2 lub Elegance 13.3.360 z pewnością posłuży dobrze uczącym się maluchom oraz młodzieży. Sama idea wykorzystywania komputera do celów edukacyjnych daje większe możliwości i pole do popisu niż sam zeszyt i papierowy podręcznik, które zresztą jest on w stanie zastąpić bez marnowania cennego papieru. Na przykład dla mniej wymagających Kiano SlimNote 14.2 dzięki dyskowi HDD o pojemności 500 GB ten model pomieści bardzo dużo danych takich jak ciekawe gry edukacyjne (które rozwijają nie tylko wyobraźnię ale i zdolności manualne), aplikacje czy pliki z testami lub kartami pracy. To także możliwość dostosowania idealnej metody nauki dla naszego dziecka. Tak zwani wzrokowcy będą mieli szansę uczyć się poprzez np. przeglądanie masy zdjęć lub slajdów w wysokiej jakości obrazu (dzięki specjalnej błyszczącej matrycy). Natomiast ,,słuchowcy'' mogą uczyć poprzez słuchanie ciekawych nagrań, audycji czy piosenek, a ,,czuciowcy'' poprzez gry edukacyjne. Laptop Kiano SlimNote jest wyposażony w 14-calowy ekran 1366x768, procesor Intel Celeron N3350 i mocną, wydajną baterię, przez co z pewnością sprosta on wszelkim, codziennym zadaniom. Wygodna klawiatura o przyjemnym skoku zapewni wyskoki komfort użytkowania twoim pociechom, a pisanie stanie się dla nich prawdziwą przyjemnością.

Smartfon Kiano dla seniora

Smartfon Kiano na pewno przysporzy nie lada radości także seniorom, którzy mogą konstruktywnie spędzić czas, korzystając między innymi z modela Kiano Elegance 6.1. Pro. Dzięki najnowszej technologii Waterdrop można użyć powierzchni całego ekranu. 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej, 2 aparaty, czytnik linii papilarnych oraz szereg funkcjonalności dają dużo przeróżnych możliwości np. nauki języków obcych czy gotowania poprzez ciekawe aplikacje, słuchania interesujących audycji, oglądania filmów edukacyjnych czy przeglądania zdjęć, zapewniając przy tym maksymalne poczucie bezpieczeństwa ze względu na fakt, iż  w modelu tym zainstalowano ochronę przed wszelkimi cyberatakami.

Telewizory Kiano dla całej rodziny

To jednak nie koniec atrakcji edukacyjnych Kiano. Telewizor Kiano Slim TV lub z serii Elegance TV umożliwi bowiem całej rodzinie atrakcyjną naukę w postaci np. oglądania ciekawych filmów historycznych lub przyrodniczych w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, oferując najlepszą rozdzielczość w wersji UHD 4K, technologii DLED, a co za tym idzie seanse pełne emocji. To także sposobność korzystania z aplikacji edukacyjnych oraz Internetu, gdzie obraz jest wyjątkowo ostry, realistyczny, a kolory głębokie i żywe.

Niezbędnik edukacyjny Kiano da całej rodzinie zwiększone możliwości atrakcyjniejszej i efektywniejszej nauki oraz rozwoju podczas epidemii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl