Filtry

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opaska dla seniora z wyraźnym wyświetlaczem

Smartband to niewielkie, lekkie i wygodne w użytkowaniu urządzenie emitujące wibracje. Posiada ono wiele przydatnych funkcji, z których główną jest tak zwany lifelogging, czyli monitoring przebiegu całego dnia. Z tego względu bardzo ułatwi ona życie w szczególności seniorom, który chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Poznaj szereg zalet oraz doskonałych parametrów opaski sprawdzonej marki LENOVO.

Maksymalny komfort noszenia

Jak wiemy, starsze osoby często chorują i między innymi z tego względu bardzo cenią sobie spokój i wygodę. Opaska LENOVO CARDIO 2 zaprojektowana jest w dyskretny sposób, czyli tak, aby seniorzy na co dzień praktycznie nie odczuwali, że ją noszą. Zapewni im ona maksymalny komfort nie tylko ze względu na swój dopasowany, jednolity kształt, ale także - na przyjemny i elastyczny materiał wykonania, jakim jest TPU.

Wyraźny wyświetlacz na wady wzroku

Jak powszechnie wiadomo, seniorzy są w grupie wiekowej narażonej w bardzo wysokim stopniu na rozmaite wady wzroku - głównie na starczowzroczność  i dalekowzroczność. Ta pierwsza wada polega na degradacji oka spowodowanej zaawansowanym wiekiem, na skutek której oko nie umie przystosować się do nowych rzeczy znajdujących się w jego zasięg. Dalekowzroczność zaś to wada wzroku wiążąca się z z brakiem elastyczności soczewki lub zbyt małym jej uwypukleniem. Problem ten pojawia się zazwyczaj po 40. roku życia i powoduje kłopot z wyraźnym widzeniem przedmiotów znajdujących się bliskiej odległości od oka. Właśnie dlatego starsze osoby potrzebują sprzętów takich jak opaska LENOVO CARDIO 2 z wyświetlaczem OLED, który zapewni im wyjątkowo wyraźny i czytelny odczyt danych w pięknych, głębokich barwach.

Przydatne dla seniorów funkcje

To jednak nie wszystko. Smartband LENOVO ma także szereg przydatnych dla seniorów funkcji monitorujących przebieg całego dnia, dzięki czemu ułatwi im to zarówno prowadzenie codziennej aktywności wraz kontrolowaniem postępów, a także planowanie zdrowego odpoczynku. Opaska LENOVO CARDIO 2 zawiera bowiem takie funkcje jak:
- Pulsometr - dzięki niemu możliwy jest monitoring pracy serca, a także dopasowanie treningu z uwzględnieniem oraz kontrolą tętna. Jak widać, ta funkcja przyda się zarówno seniorom, którzy chorują np. na serce i muszą mieć mierzony puls w celach zdrowotnych jak i tym, którzy chcą zaplanować bezpieczne treningi;
- Krokomierz (Akcelerator) - mierzy liczbę zrobionych kroków oraz przebyty dystans. Ta funkcja sprawdzi się szczególnie w przypadku seniorów uprawiających nordic walking, biegających lub spacerujących oraz tych, którzy chcą zrobić sobie zdrowe założenia co do tych dyscyplin i kontrolować swoje postępy;
- Licznik spalanych kalorii - umożliwia monitoring spalonych kalorii. Jak wiadomo, seniorzy mają spowolnioną przemianę materii z racji wieku i ta funkcja może im pomóc w ustaleniu właściwej diety (konkretnie prawidłowego przedziału kalorii do codziennego spożycia), a tym samym utrzymać prawidłową masę ciała;
- Monitor snu - właściwa długość i jakość snu to podstawa zdrowia. Monitor snu pomoże starszym osobom w tej kwestii.
- Pogoda - pogoda ma znaczny wpływ na życie, zwłaszcza w przypadku tak zwanych meteopatów lub gdy chcemy zaplanować trening na świeżym powietrzu.
- Powiadomienia - starsze osoby powinny w celach zdrowotnych również stymulować umysł. Pomocne może okazać się dla nich np. czytanie wiadomości ze świata.
- Dodatkowe funkcje - w tym telefon, budzik, alarm, ,,znajdź zegarek, GOOGLE FIT oraz tryb sportowy dla aktywniejszych seniorów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl