[Przedsprzedaż] Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 sport 2021 2x1000W 66km/h

5 999,00 zł 6 999,00 zł

Dodatkowe Opcje

Przegląd zerowy to nic innego jak pierwsze badanie techniczne! Podczas tego badania wykonywany jest szereg kontroli i regulacji, po to, aby mieć pewność, że hulajnoga, która trafi w Twoje ręce jest dobrze wyregulowana i wolna od wad fabrycznych. Dzięki takiemu przeglądowi masz pewność, że od razu po otrzymaniu przesyłki możesz bezpiecznie śmigać na swojej hulajnodze.
Zarówno wiosenna jak i jesienna pogoda często płatają figle, a deszcz uniemożliwia nam jazdę na hulajnodze elektrycznej.. Jeśli nie chcesz szybko kończyć hulajnogowego sezonu możesz wykupić dodatkowe uszczelnienie swojego sprzętu. Dzięki temu twoja hulajnoga elektryczna będzie miała podwyższoną odporność na zachlapania i bez obaw będziesz mógł korzystać z niej nawet w deszczu.
Montaż urządzenia śledzącego czyli nadajnika GPS. Jeśli Twoja hulajnoga zostanie skradziona możesz namierzyć hulajnogę i uzyskać informacje o trasie i miejscu przebywania Twojego pojazdu.

UWAGA: cena nie zawiera karty SIM (pasuje tylko od operatora Play w taryfie "od nowa"). Kartę SIM powinien dostarczyć Klient wysyłając ją na adres: RG Media Sp. z o.o. ul. Kolejowa 132 28-500 Kazimierza Wielka
Usługa zamontowania stacyjki z kluczykiem w hulajnodze zapobiega kradzieżom oraz umożliwia kontrolowanie uruchomienia i wyłączenia hulajnogi.
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5 499,00 zł Zamów do 14:00 i odbierz jutro!

Przedsprzedaż
Dostawa po 15.10.2023

- Gwarancja 24 miesiące

- Moc silnika 2x 1000W

- Maksymalny zasięg 65km*

- Amortyzacja wahaczowa

*w zależności od wagi użytkownika i warunków jazdy

SKU: AKC047
 • Bezpieczne płatności
  Bezpieczne płatności
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
 • Darmowe zwroty
  Darmowe zwroty
Opis

HULAJNOGA, DO ZWYCIĘŻANIA WSZYSTKIEGO

Każdego, kto przejedzie się nowym Sportem, najpierw zatyka, a potem mówi o nim godzinami. Ma dwa silniki, przestrzenną ramę, sztywną konstrukcję zaprojektowaną pod zakręty, zachwycanie i zwyciężanie. To czarny koń wśród sportowych hulajnóg.

NAJNOWSZA HULAJNOGA WYCZYNOWA PRO10
SPORT 2021

WYGLĄDA NIESAMOWICIE,
A JEŹDZI JESZCZE LEPIEJ,
NIŻ WYGLĄDA

Wyjątkowy, techniczny design to nie pozory ani sama stylizacja. To informacja i ostrzeżenie, że PRO10 Sport 2021 jest bardzo na serio: to profesjonalizm na 100%, sport na 100% i Motus na 100%. Odjęliśmy to, co niepotrzebne (np. masę), dodaliśmy to, co ważne: nowe zawieszenie, światła i wiele innych szczegółów, które składają się na zwycięską całość.

Wszystko, co robiło tak duże wrażenie w PRO10 Sport 2021 poprzednich edycji, teraz jest jeszcze lepsze, ma też wiele nieosiągalnych wcześniej funkcji.

MOTUS PRO10 SPORT 2021 JEST PIERWSZY NA STARCIE I PIERWSZY NA MECIE.

ZOBACZ WSZYSTKIE KORZYŚCI:

DWA SILNIKI 1000 W:

MOC, KTÓREJ NIGDY NIE BRAKNIE I KTÓRA NIGDY SIĘ NIE ZNUDZI

 

To tak, jak gdyby na każde koło przypadało 1000 W. Albo jak gdybyś trzymał po 1000 W w każdym ręku. Oszałamiająca moc, którą którą kontrolujesz jednym drobnym ruchem. 2000 W (szczytowa moc obu silników elektrycznych) to coś, co robi wrażenie za każdym razem, na każdym zakręcie i każdej długiej prostej. To radość, potęga i nieporównywalna z niczym swoboda poruszania się, jak chcesz i gdzie chcesz. Gdy inni suną powoli, Ty startujesz, pędzisz, skręcasz, hamujesz — i po chwili jesteś u celu. Pierwszego startu długo nie zapomnisz. Następnych też nie.

2,8 S DO 24 KM/H

TYLKO TELEPORTACJA JEST SZYBSZA

 

Możesz poczuć się jak Usain Bolt, a na koniec nawet go wyprzedzić: w mniej niż 3 sekundy osiągasz prędkość podróżną 24 km/h, w około 20 sekund masz 66 km/h, a to wszystko przy pełnej stabilności i poczuciu kontroli na prostej i na zakrętach. 20, 30, 40nawet 66 km/h w pozycji stojącej, na super zawieszeniu niwelującym nierówności i dbającym o pełen kontakt opon z podłożem?

A teleportacja? Może i jest szybsza, ale nie istnieje — a sportowego i profesjonalnego Motusa Pro10 Sport 2021 kupisz od ręki (dopóki są dostępne) tutaj:

TO NAPRAWDĘ ROBI WRAŻENIE!

Dynamika Motusa Pro10 Sport 2021 odpowiada przeczytaniu całej tej strony w 2 sekundy.

RAZ — DWA — KONIEC.

Taki jest szybki!

2,8S DO ZAKUPU
TYLKO 29 KG:

MNIEJ MASY = WIĘCEJ FRAJDY

 

Poprzednia edycja była fantastyczna, gdy weszła na rynek — ale już tego samego dnia zaczęliśmy pracować nad kolejną generacją. Poprawialiśmy szczegóły, szukaliśmy jeszcze lepszych koncepcji konstrukcyjnych, walczyliśmy z każdym niepotrzebnym kilogramem.

To sześć kilo mniej obciążenia na zakrętach, przy przyśpieszaniu, przy hamowaniu. Różnice czuć przy każdym balansie ciałem, a dodatkowe korzyści to więcej osiągów i zasięgu z tej samej baterii i silnika.

PRO-SZĘ, JAK WYGODNIE:

REGULOWANA
KIEROWNICA

 

Motus PRO10 Sport 2021 ma stacyjkę i kluczyk, bo taką moc powinno się trzymać w zamknięciu. 2000 W nie powinny być uruchamiane przez osoby postronne, tak dla bezpieczeństwa kierującego, jak i osób na drodze czy chodniku. Dlatego najszybsze hulajnogi Motusa dostają dodatkową ochronę przed przypadkowym bądź niekontrolowanym przez właściciela użyciem. To dosłownie klucz do mocy. Pilnuj go uważnie!

PODWÓJNE SPORTOWE HAMULCE:
WCISKASZ I STOISZ
 

Możesz poczuć się jak Usain Bolt, a na koniec nawet go wyprzedzić: w mniej niż 3 sekundy osiągasz prędkość podróżną 24 km/h, w około 9 sekund masz 50 km/h, a to wszystko przy pełnej stabilności i poczuciu kontroli na prostej i na zakrętach. 20, 30, 40, 50 km/h w pozycji stojącej, na super zawieszeniu niwelującym nierówności i dbającym o pełen kontakt opon z podłożem?

Mocne hamulce są jak lustrzane odbicie mocnego silnika.

Dopiero razem tworzą one hulajnogę do zwyciężania — a taką jest Motus Pro 10 Sport 2021.

MOCNIEJSZE WAHACZE I AMORTYZATORY:

PEWNOŚĆ PRZY KAŻDEJ PRĘDKOŚCI

 

Zawieszenie hulajnogi elektrycznej jest jak praca nóg boksera: to ono sprawia, że możemy wykorzystać pełną moc i zachować pewną pozycję w każdej sytuacji. Nowe wahacze w przednim i tylnym zawieszeniu przekazują każdy wat mocy na każdy metr drogi skuteczniej i dokładniej niż kiedykolwiek. Pracują ciężko, cicho i bez wahania, gdy jedziesz, stoisz bądź balansujesz na zakrętach — niewidoczne, ale niezbędne, byś był zawsze bezpieczny. Nowe amortyzatory to bardziej aksamitna i spokojna jazda

OPCJA TERENOWA:

ZMIANA OPON ZMIENIA WSZYSTKO

 

Do nowego Motusa PRO10 Sport 2021 możesz założyć opony terenowe i wykorzystywać go niczym hulajnogę terenową. Prześwit jest na tyle duży, by móc jechać po lasach i bezdrożach, a przestrzenna rama bez problemu wytrzyma terenowe naprężenia. To tak, jak gdybyś miał Ferrari, którym możesz wyjechać w błoto i w góry. Wyjedź poza miasto, poza drogi i ponad oczekiwania!

SKŁADANA KIEROWNICA:

JAK W MOTOCYKLU, TYLKO BARDZIEJ COOL

 

Niby detal, wcale nie szczegół! Kierownica z możliwością składania zdecydowanie ułatwia przenoszenie hulajnogi! To wygodni sposób na oszczędność miejsca w pracy czy samochodzie.

KIEROWNICA JAKO UCHWYT

 

Tego wcześniej nie było: po złożeniu Motusa kolumna kierownicy tworzy rodzaj poręczy wzdłuż całej hulajnogi, za którą łatwo złapać, by jeszcze łatwiej przenosić ją po schodach, wnosić do biura czy domu albo do autobusu. Kolumnę kierownicy łatwo objąć dłonią, można ją złapać w różnych miejscach, a mocne zaczepy dają pewność, że nie rozłoży się nam w trakcie noszenia. Dodatkowy aspekt sportowy — noszenie hulajnogi może być teraz nowym sposobem na trening rąk :).

 

PRZEDNIE, TYLNE ŚWIATŁA + DODATKOWE LED-Y

 
 • PRZÓD Dwa mocne reflektory z przodu, byś widział wszystko, daleko i zawsze, niezależnie od pogody.
 • TYŁ Dwie lampy ostrzegawcze z tyłu, pulsujący przy hamowaniu, niczym na wyścigu.
 • BOKI Do tego nowość — dwie listwy ledowe widoczne z daleka po bokach hulajnogi, tak, byś nie tylko widział innych, ale by było widać Ciebie.

Zmodernizowane oświetlenie Motusa PRO10 Sport 2021 robi to lepiej niż kiedykolwiek. Przekręcasz kluczyk, startujesz — i wszystko jasne!

SERWIS PRO:

100% DOOR TO DOOR

 

Serwis 'door to door' oznacza, że załatwiamy wszystko: zabieramy zesputą hulajnogę, oddajemy naprawioną. Zawsze staramy się, by trwało to jak najkrócej. Nasz dzielny Motus Service jest równie szybki jak PRO10 Sport 2021.

Im szybsza hulajnoga elektryczna, tym większe znaczenie mają ułamki sekund: poruszasz się szybciej, więc musisz na wszystko szybciej reagować. Zmodernizowane oświetlenie Motusa PRO10 Sport 2021 robi to lepiej niż kiedykolwiek. Przekręcasz kluczyk, startujesz — i wszystko jasne!

POLSKA FIRMA, POLSKI
KONTAKT

 

Motus to w 100% polskie przedsięwzięcie; jesteśmy blisko i łatwo się z nami dogadać. To jeszcze jeden powód, dla którego warto hulać właśnie Motusem.

Koncepcja PRO10 Sport 2021: hulajnioga, której nie chce się zmienić na żadną inną

Motus PRO10 Sport 2021 zapiera dech, zachwyca, a potem chce się go mieć na jak najdłużej i jeździć bez celu dla samej przyjemności. To tak samo, jak z samochodami: sportowy bolid teoretycznie ma wiele wspólnego z miejskim toczydełkiem, ale emocje są zupełnie nieporównywalne. Tak samo zwykłej hulajnogi tak naprawdę nie da się porównać ze sportową. To tak, jak gdyby powiedzieć, że chodzenie piechotą jest podobne do olimpijskiego sprintu, tylko wolniejsze.

hulajnogi jak PRO10 Sport 2021 można ocenić wyłącznie jeżdżąc nią.

Nowy PRO10 Sport 2021 doprowadził koncepcję dynamicznej, angażującej zmysły hulajnogi do końca — każda mechaniczna część wiada za część wrażenia, jakie poczujesz, gdy tylko przejedziesz parę zakrętów, i te emocje pojawią się za każdym razem, gdy weźmiesz ją na przejażdżkę.

WYBIERZ HULAJNOGĘ MOTUS PRO 10 SPORT 2021, JEŻELI:

 

- masz już zwykłą hulajnogę elektryczną i chcesz czegoś więcej

- szukasz czegoś, co nie będzie jedynie środkiem transportu, lecz urządzeniem do zabawy, niczym szybki rower lub sportowy samochód

- masz wprawę w jeżdżeniu na hulajnodze i czujesz, że mógłbyś jeździć szybciej

- nie chcesz numerów dwa albo rozwiązań poprzednich generacji; chcesz doświadczyć tego, co aktualnie najnowsze i najlepsze

- szukasz i pełnego bezpieczeństwa, i pełnych emocji

- po prostu chcesz mieć wyjątkową hulajnogę

Nasza hulajnoga elektryczna z certyfikatem IP54 to gwarancja bezpiecznej jazdy w każdych warunkach pogodowych.

Oznaczenie IP54 oznacza, że hulajnoga jest odporna na brud, kurz oraz zachlapania. W praktyce oznacza to, że możesz jeździć w lekkim deszczu, mgle i po mokrej ziemi.

Pamiętaj jednak, aby nie zanurzać hulajnogi w wodzie, gdyż może to spowodować uszkodzenie jej podzespołów elektronicznych.

Tak, jak pamięta się pierwszą jazdę naprawdę szybkim motocyklem czy autem, tak jest i z Motusem PRO10 Sport 2021. Wsiadasz, ruszasz z miejsca, czujesz przyjemne przeciążenie, a świat dookoła przyśpiesza. Jesteś bezpieczny, ale i zachwycony. To jest właśnie sport w wydaniu nowego Sporta. Przejdź do sklepu i przekręć kluczyk

MOTUS PRO10 SPORT 2021 : HULAJ I WYGRYWAJ

Kolory hulajnogi elektrycznej mogą różnić się od rzeczywistych w zależności od indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.

Specyfikacja techniczna
MOTUS
AKC047

Karta danych

Moc silnika2x1000 W
Moc szczytowa silnika2x1300W
Pojemność baterii18.2 Ah
Napięcie baterii52 V
Koła10.0 Cal
Maksymalny zasięg65 Km
Maksymalna prędkość66 Km/h
AmortyzacjaSprężynowa
Rodzaj hamulca2x Tarczowy
Maksymalne obciążenie150 Kg
Waga29 Kg
Typ silnikaBezszczotkowy
OponyDętkowe
Materiał ramyKute aluminium
Funkcje wyświetlaczarealny dystans, obrotomierz, ODO, TRIP, stan baterii, napięcie baterii, biegi
WyświetlaczLCD

Odniesienia szczegółowe

ean135901821995474
mpnAKC047
Recenzje(18)

Recenzje

Opinie nie są weryfikowane pod kątem tego, czy pochodzą od osób, które faktycznie zakupiły lub korzystały z produktu.

Ocena przedmiotu
5 średnia na podstawie 18 oceny.

Recenzja hulajnogi Motus pro 10 sport 2023-08-01

Akafel

Witam Mam hulajnogę Motus pro10 Sport od 2 lat i jeszcze drugi raz bym ją kupił . Mimo że musiałem kupić mocną lampkę rowerową , okulary , kask rowerowy przynajmnij więcej jeździ po mieście i to się przydaje . Na innej hulajnodze miałem przewrotkę to wiem . Tak jak zchwalają hulajnogę Motus sport to tak jest . Wady mało znaczące wiekrzych nie zauważyłem to luzy na kierownicy tam na dole są takie 2 śrubki regulacyjne pod klamrą średnicy 6mm na klucz imbusowy naprawili to średnicę 8 wiele więcej wytrzyma . Mi wysiadło po 21 miesiącach jeszcze w ramach gwarancji . Dzięki Pozdrawiam.

Czy ta recenzja była pomocna?

Najlepsza !!!! 2023-05-05

Nie ma tylu gwiazdek ile chciał bym dać ******** *****

Hulajnoga idelana . Jedynie dla mnie mieszakjącego za miastem chętnie dokupił bym jakąś dodatkową baterie tylko żebym miała sensowne dedykowane mocowanie. Osiągi 10/10 Hamulce 9/10 Wygląd 10/10 Całokształt 10/10 Bateria w tym zestawianiu 10/10 ale to jedyne co mogło by być lepsze , ale wtedy przekroczy wymagane 30kg i podskoczy cena

Czy ta recenzja była pomocna?

Motus pro 10 sport 2022-12-04

Najlepsza hulajnoga

Jak dla mnie zajebiscie! Zakupilem takze hulajnoge przed swietami w promocyjnej cenie. Przetestowalem i polecam. Na poczatku w sklepie stacjonarnym gdzie hulajnoga byla zablokowana do 20/h myslalem se sie wywruce bo kierownica coezko chodzi. Ale zamowilem. Teraz juz wiem dlaczego kierownica musi ciezko chodzic (skrecac) by nie wpadala w wibracje przy predkosci 60km/h. Przy duzej predkosci to bardzo pomaga. Ustawilem ja na max opcje max przyspieszenie dwa silniki 3 bieg i poszlo! Dla mnie bomba. Moc niewyobrazalna. Za te pieniadze nie ma nic lepszego. Amortyzacja swietna moze nie do konca pod offroad ale onroad super. Aczkolwiek po dziurach i szutrach daje rade. Nie zastanawiajcie sie. Ja sie zastanawialem prawie rok i zaluje jednego. Ze tak dlugo zwlekalem

Czy ta recenzja była pomocna?

Mariusz Gierłowski 2022-07-21

Petarda!

Ludziska brać tę hulajnogę i jazda! Petarda dosłownie! Mam dopiero przejechane 30km i chyba dzisiaj nie zasnę. Komfort jazdy mega przyjemny, fajnie amortyzuje, czy to wyboisty teren czy nierówna kostka- pfff, jedzie się jak na "latającym dywanie". Narazie testowałem do 45km/h, czas pokaże czy odważę się na choćby 60. Minusy są- waga 30kg przy wnoszeniu na drugie piętro uff, światła przednie słabo świecą i warto dokupić lampkę rowerową, boczne listwy ledowe odklejają się ale dziś kupiłem specjalny bezbarwny silikon i ładnie wkleję te listwy. A tak to wsiadaj Pani/Pan i zasuwaj byle nie z otwartą buzią bo łapie się duuużo insektów? Warto też kupić okulary, przy dużej prędkości trzeba mocno oko mrużyć.

Czy ta recenzja była pomocna?

Grzesiek 2022-07-12

Najwyższa jakość

Towar zgodny z opisem wszystko jest ok. Polecam

Czy ta recenzja była pomocna?


Przeglądasz “[Przedsprzedaż] Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 sport 2021 2x1000W 66km/h”


.png .jpg .gif

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu, więcej informacji znajduje się na stronie: Polityka prywatności

Twój koszyk

Nie ma więcej produktów w koszyku

Zaloguj się

Menu