autoryzowany sklep marek

Hulajnoga elektryczna MOTUS City 6 XD green

999,-

Czas dostawy: 14 dni

Rewelacyjnie poręczna i zwinna.  

Ta hulajnoga jest z innego świata. Wygląda rewelacyjne, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Aluminiowe kolorowe koła oraz wykończenia robią ogromne wrażenie od razu, a miny wyprzedzanych przez Was osób będą mówić same za siebie. Czas zweryfikować opinie na temat tego jak może wyglądać hulajnoga. Ta wygląda i działa naprawdę super!    

W naszej hulajnodze MOTUS City XD 6 mamy 250W silnik, dzięki któremu możesz osiągnąć maksymalna prędkość 25 km/h i przejechać drogę do 20 km. Jazda na hulajnodze jest dziecinnie prosta. Nie wymaga karkołomnych szkoleń, prędkość oraz siłę hamowania regulujesz przy pomocy manetek na kierownicy.  

MOTUS City XD 6 został wyposażony w super sprawny system składania SHOTGUN. Przeładowujesz zabezpieczenie jak w starym dobrym i sprawdzonym karabinie. Dzięki temu zabierasz hulajnogę ze sobą wszędzie. Po złożeniu bez problemu zmieści się pod stolikiem w kawiarni, restauracji czy klubie. Nawet jeśli zechcesz zafundować jej przejażdżkę tramwajem, autobusem czy autem nie będzie to stanowiło dla niej problemu.
Dostępne formy płatności:  

  • przelew tradycyjny
  • e-płatności (płatności online)
  • płatność za pobraniem
  • Karty płatnicze:

        * Visa

        * Visa Electron

        * MasterCard

        * MasterCard Electronic

        * Maestro