autoryzowany sklep marek

W życiu nie ma nic za darmo… A jednak!

Panuje takie przekonanie wśród ludzi, że nie ma nic za darmo, a jeśli już to na pewno gdzieś pojawi się haczyk lub jakiś przypis napisany drobnym druczkiem na umowie. Ale nie tutaj. Kiano 13.3 360 Minecraft to pierwszy i jak na razie jedyny laptop z darmowym dostępem do gry Minecraft! Nie obawiaj się, że w zamian za grę będzie doliczany dodatkowo płaty transfer za internet czy że komornik zapuka do drzwi bo jakaś ukryta opłata „wisi”. Włączasz, odpalasz, grasz i tyle, albo AŻ tyle!

 

Szata zdobi człowieka…

… ale jak się okazuje, nie tylko człowieka. Kiano Elegance 13.3 360 wygląda bardzo futurystycznie i (nomen omen) elegancko. Przypomina bardzo produkty Apple i dobrze, bo jak się wzorować to na najlepszych. Powierzchowność to ludzka cecha, a że 13.3 360 cieszy oko, to bez przeszkód można się nim pochwalić na przykład na spotkaniu biznesowym.

Jak cię widzą tak cię malują.

Ekran tego laptopa to FHD i matryca IPS, a więc odwzorowanie kolorów bardzo wierne. Warto też wspomnieć, że jest to ekran konwertowalny i dotykowy. I właśnie jak już mówimy o dotyku to w zestawie znajduje się Virtual Pen, dzięki któremu możemy stworzyć przepiękne „bazgroły” albo napisać szybką notatkę.

 

Przestrzeń na dane?

64 GB wbudowanej pamięci to faktycznie nie za dużo ale z łatwością można je powiększyć o dodatkowe 128 GB dzięki kieszeni na dysk SSD. I z tego robi się już naprawdę sporo przestrzeń. Jeśli dodamy do tego żywotność baterii na poziomie ok 6h i procesor Intel Celeron N3350, 1.10 - 2.40 GHz oraz 4 GB pamięci RAM, to wyjdzie nam porządna maszyna, która żadnej pracy się nie boi.

Sebastian