autoryzowany sklep marek

Super pomysły. Prezent na Komunię do 1000 zł


Prezent na Pierwszą Komunię do 1000 zł

Mamy dla Ciebie kilka propozycji prezentów komunijnych, które na pewno spodobają się dzieciakom, a Ty nie zapłacisz za dużo. Sprawdzone produkty w przystępnych cenach dostępne od ręki. 

Hulajnoga elektryczna na Komunię

Nasze hulajnogi elektryczne są jedyne w swoim rodzaju. Wystarczy zerknąć na kolorowe aluminiowe koła, które od pierwszego spojrzenia nie pozwalają oderwać od nich oczu. Do tego super wygodny system składania SHOTGUN, dzięki któremu można zabrać swoją hulajnogę dosłownie wszędzie. Nie zapomnieliśmy również o komforcie jazdy. Dlatego hulajnogę elektryczną Motus City XD 6 wyposażyliśmy w amortyzator antywstrząsowy, komputer pokładowy ułatwiający zmianę biegów oraz poręczny regulator prędkości umocowany tuż przy manetce. 

KUP TERAZ


Laptop idealny prezent na Komunię

Do śmigania po internecie, zabawy czy kontaktu z przyjaciółmi. Znajdzie sobie w miejsce w każdym plecaku czy torbie. Niezależnie jak zostanie ustawiony będzie pracował zawsze tak samo sprawnie. Bardzo starannie wykończony laptop Elegance 13.3 od Kiano to super narzędzie do zabawy i nauki. Lekki, z mocną baterią, pozwalającą pracować do 8 godzin bez ładowania. 

Tablet na Komunię 

W podróży czy w domu pozwoli szybko znaleźć w sieci ważne informacje. Będzie można zainstalować na nim ciekawe aplikacje pozwalające jeszcze sprawniej nauczyć się języka, zrozumieć zawiłości matematyki czy chemii. Do do tego pozwoli na szybka komunikacje z przyjaciółmi. Wystarczy wybrać standardowy tablet lub urządzenie 2w1, które jest połączeniem tabletu i laptopa. Wystarczy wpiąć lub wypiąć klawiaturę.

Kasia D