autoryzowany sklep marek

Najlepszy prezent na dzień ojca

 

Każdy z naszych ojców jest inny, więc każdy potrzebuje i chce czegoś innego. Dopasować prezent do potrzeb swojego taty to nie lada wyczyn, a udawana radość z nieudanego prezentu jest tak łatwa do wykrycia jak sól w herbacie. Więc, żeby w jakimś stopniu pomóc Wam i Waszym ojcom uniknąć tego typu sytuacji, przedstawiamy krótką listę pomysłów na prezenty, spersonalizowane pod kątem charakteru taty.

 

Tata – wieczne dziecko

Nie oszukujmy się, taki tata drzemie w każdym facecie. Każdy z nas jest po części wiecznym dzieckiem, które jak rzecze mądrość ludowa, z wiekiem zmienia zabawki na droższe. Taki tata jest pełen energii i młodzieńczej pasji, zarówno do sportu jak i nowinek technologicznych. Idealnym prezentem będzie połączenie tych dwóch w jedno! Deskorolka i hulajnoga elektryczna to coś co sprawi, że dorosły Jan uwolni swojego wewnętrznego Jasia. Ojciec zamieni się na chwile w syna, a wszystkie problemy dorosłego świata zniknął. Warto sobie pozwolić na chwile zapomnienia.

Spraw swojemu tacie deskorolkę!

Albo hulajnogę!

Tata – biznesmen

Jeśli widzisz swojego tatę częściej w garniturze pod krawatem niż w piżamie czy dresie to znaczy, że to jest tryb pracusia i biznesmena. Dla nich najważniejsze jest sprawne załatwienie sprawy, a jak wiadomo dobre narzędzie to połowa sukcesu, więc najlepszym prezentem dla tego będzie laptop. Jeśli chodzi o wielkość czy model laptopa to jest zależnego od trybu pracy takiego ojca. Bo jeśli dużo podróżuje to lepszą opcją będzie mniejszy model np. 11.6, natomiast dla domowego biznesmena trafnym wyborem może się okazać 13.3 albo 15.6 z 500 GB dyskiem!

A może nowy komputer dla taty?

Tata – gadżeciarz

Są tacy, którzy uwielbiają mieć mnóstwo technologii i gadżetów wokół siebie. Tu kamerka sportowa, tu jakiś tablet, tam rejestrator jazdy w samochodzie! Wszędzie pełno technologicznych gadżetów. Ale to się dobrze składa bo dzięki temu, wybór prezentu dla takiego taty jest przeogromny! Także wystarczy tylko wyczaić czego Wasz rodzic potrzebuje (albo co chce mieć, bo to nie są tożsame żądze) i prezent gotowy.

 Kamerka na prezent? Czemu nie!

Uszczęśliwianie innych daje większą satysfakcję niż otrzymywanie prezentu… Podobno :P Tak czy siak, pamiętajmy o naszych staruszkach i zaskoczmy ich nawet błahą niespodzianką. Ojcowie raczej nie dadzą po sobie poznać, ale na bank będą wzruszeni!

Sebastian