autoryzowany sklep marek

Kamera sportowa czy cyfrowa?

Kamera sportowa czy cyfrowa?

Wakacje zbliżają się do końca, ale wspaniałe chwile, które warte są uwiecznienia, towarzyszą Ci przez cały rok. Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubisz spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu i cenisz sobie relacje z przyjaciółmi, dobrze wiesz, jak wiele cennych momentów chciałoby się zatrzymać na zawsze. Twoim pragnieniom wychodzimy dziś naprzeciw oferując małą, lekka i niezwykle praktyczną kamerki sportowe, za pomocą których nagrasz wyjątkowe sytuacje z wyjątkowymi ludźmi.

Dlaczego kamera sportowa a nie cyfrowa?

Praktyczność

Odpowiedź jest prosta – to urządzenie może wiele więcej niż tradycyjna kamera cyfrowa. Dlaczego? Ponieważ możesz ją zamontować gdzie tylko chcesz, za pomocą przystosowanych do tego specjalnych uchwytów np. do roweru czy samochodu. Mocujesz, sprawdzasz czy dobrze się trzyma i w drogę! Na pewne nie spadnie i zawsze zarejestruje wszystko to, co chcesz – nawet w ekstremalnych sytuacjach, w ruchu i takich miejscach, gdzie z kamera cyfrową na pewno wejść by nie można. Co więcej, małe gabaryty kamerki pozwolą Ci zabrać ją wszędzie ze sobą, zmieści się nawet do małej torebki i plecaka. Dzięki temu, zyskujesz nieodłącznego przyjaciela na wakacyjne ( i nie tylko) eskapady, uwieczniasz wspaniałe chwile i dzielisz się z nimi z bliskimi.

KAMERA SPORTOWA CAVION MOTUS HD

kamera sportowa czy cyfriwa

Kamera dla dziecka

Jeśli chcesz podarować dziecku dużo radości i sprawić, by bawił się fantastycznie, kamera sportowa dla dzieci będzie idealna na prezent. Nie musi być najdroższa, może mieć mniej funkcji i uproszczoną obsługę, ale i tak da dzieciakowi wiele frajdy użytkowania. Z chęcią będzie zabierać je na wycieczki, na rower i wszędzie tam, gdzie chce, przy okazji ucząc się obsługi urządzenia. Dostajesz wiec fantastyczny pomysł na podarek dla dziecka, przy okazji niedrogi, bezpieczny i pro edukacyjny.

Wodoodporność kamery sportowej 

Zazwyczaj kamerki sportowe są wodoodporne, co pozwala na używanie ichnie tylko w deszczu, ale też podczas nurkowania. Może nie jest to Twoje ulubione zajecie, ale z pewnością nadarzy się okazja, aby popływać w przejrzystej wodzie jeziora czy rzeki i nagrać przy okazji życie podwodnego świata. Emocje gwarantowane i satysfakcja z posiadania unikalnego filmu, który będzie budził podziw wśród Twoich znajomych.

sportowa kamera cyfrowa

Te wszystkie zalety kamer sportowych i cyfrowych posiadają nasze produkty dostępne na ww.7way.pl ! 


Sebastian