autoryzowany sklep marek

Kamera sportowa do 200 zł? Ranking.

Kamera sportowa do 200 zł?

Jak najbardziej i to wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na dobre kamery sportowe, bo u nas dostaniesz je nawet za mniejsza kwotę. Cavion Motus FHD wifi Full HD to idealne rozwiązanie na każdą kieszeń. Co zyskujesz? Bardzo ciekawy sprzęt o dobrych parametrach, rozdzielczość 1080P FHD 1920x1080 30 FPS, nagrywanie w pętli, rejestrator jazdy, funkcja slow motion oraz wodoodporną obudowę, uchwyt rowerowy i samochodowy. Do tego dedykowana aplikacja iSMART DV, za pomocą której bez problemu połączysz się ze smart fonem – czyli pełna swoboda w nagrywaniu zawsze i wszędzie!

kamera sportowa cavion motus hd

Druga nasza propozycja to Canion MotusHD+powerbank base 2500. Mała, o ciekawym designie, o dobrych parametrach: rozdzielczość 720P HD 1280x720 30 FPS, kąt widzenia 120, nagrywanie w pętli, wbudowany mikrofon oraz głośnik, znacznik daty. W sam raz na letnie eskapady w góry, nad morze, jazdę na deskorolce czy rowerze.

kamera sportowa z powerbank

Kompaktowa, zgrabna, miła dla oka, wodoodporna, funkcjonalna i tania – taka jest każda nasza kamera sportowa !Czy warto ją kupić? Jeśli szukasz przygód i lubisz je łowić w niebanalne kadry, to jak najbardziej! Spróbujesz raz i zobaczysz, jak wiele możliwości kryje w sobie to małe, niepozorne urządzenie, które zadziwia pod każdym względem.

Kamera sportowa ujęcia POV

Za pomocą kamerki sportowej nagrasz niesamowite ujęcia z góry, tzw. POV, rejestrując proces powstawania np. rysunku, czy inne sytuacje. Wystarczy umieścić sprzęt na suficie i zająć się wykonywaną pracą. Zaskoczy Cię unikalny kadr filmu i będziesz chcieć jeszcze niejeden raz nagrywać podobne ujęcia. Takie zadania trudno byłoby wykonać zwykłej kamerze cyfrowej, a jeśli już, to z dużymi utrudnieniami.

Kamery cyfrowe full HD

Jeśli masz bogatą wyobraźnię kamerą sportową nakręcisz o wiele więcej fantastycznych sytuacji z różnej perspektywy. Zamontujesz ją niemal wszędzie, odkrywając za każdym razem jej nowe możliwości. Wyśmienitym miejscem na kamerkę jest kask rowerowy, kierownica rowerowa, czy klatka piersiowa, a nawet obroża psa. Kamera sporto3wa full HD Poradz i sobie wielu sytuacjach, nagrywając dla Ciebie prosto, perfekcyjnie i tak, jak chcesz. Poluzuj wodze wyobraźni i stwórz ponadprzeciętne kadry, które będziesz później oglądać wielokrotnie, przeżywając te cudowne momenty jeszcze raz.

Wytrzymałość

Oczywiście dobre kamerki sportowe są bardzo wytrzymałe. Jak upadną., to się nie rozbiją i nie zniszczą. Szalona jazda na rowerze, błoto, piasek kałuża, deszcz, mróz – te wszystkie niesprzyjające kamerze tradycyjnej czynniki kamerze sportowej nie zrobią krzywdy. Możesz więc spokojnie zabierać ja na różne wyprawy i dbać tylko o to, jak nakręcić jakiś filmik i mieć z tego wielka frajdę.


Zajrzyj po więcej kamer na www.7way.pl 

Sebastian