autoryzowany sklep marek

Hulajnoga elektryczna dla dziecka

Hulajnoga elektryczna czy warto kupić?

Czy pamiętasz stare, poczciwe hulajnogi, które zaczęły odchodzić powoli do lamusa? Czasami jeszcze można spotkać je na placach i chodnikach, ale zdecydowanie są to już wyjątki. Obecnie na rynek wchodzą zupełnie inne sprzęty, hulajnogi elektryczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i przy okazji wyjątkowo praktyczne.

Spraw dziecku (i sobie) osobliwy prezent

Większość dzieciaków kocha ruch na świeżym powietrzu, dlatego warto jest zainwestować w dobry sprzęt sportowy. Dzięki takiemu zakupowi dasz nie tylko radość dziecku, ale też pomożesz mu wyszaleć się na świeżym powietrzu, co dobrze wpłynie na jego zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jazda na hulajnodze ćwiczy mięśnie, poprawia kondycję, koordynację ruchową, no i oczywiście rozwija refleks. Uczy też umiejętnego sterowania pojazdem, dopasowania prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Dlatego też hulajnogi elektryczne są idealnym rozwiązaniem, szczególnie dla trochę starszych dzieci.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wiele firm i wiele różnych rozwiązań. Jedne lepsze, drugie gorsze, a tak naprawdę dużo zależy od preferencji użytkownika i priorytetowo od marki. Wiadomo, że młodszemu dziecku wystarczy sprzęt o mniejszych osiągach, co do prędkości, czy zasięgu jazdy na jednym naładowaniu. Młodzież będzie już żądała czegoś lepszego, szybszego i praktycznego. Czy istnieją hulajnogi elektryczne spełniające takie wymogi? Ależ oczywiście! Co powiesz na zasięg do 20 km, szybkość 25 km na godzinę i perfekcyjny mechanizm do składania? Do tego trzeba dodać wysoki standard wykonania i możliwie najlepsze komponenty użyte do produkcji. Nowoczesne hulajnogi elektryczne dla dzieci powinny być lekkie, wykonane z aluminiowych części oraz cieszyć oko swoim designem i kolorystyką. Zwracaj także uwagę na bezpieczeństwo, czy wszystkie elementy są idealnie spasowane. Bardzo ważny jest podest hulajnogi, który powinien być pokryty chropowatym, antypoślizgowym materiałem.

Zwróć też uwagę na koła – wybieraj zawsze te ciut grubsze, minimum 5-6 cali, aby wibracje podczas jazdy nie były przenoszone na kierownicę. Właśnie, kierownica! – powinna być regulowana, aby można było dopasować ją do wzrostu – dziecko rośnie, ale też czasem na hulajnodze będzie chciał pojeździć ktoś inny, wtedy be z problemu ustawi sobie jej wysokość. Proste? Zdecydowanie tak!

Hulajnogi elektryczne ranking

Wybór jest duży, ale my postawiliśmy na te dwa modele, nad którymi naprawdę watro się pochylić. W testach bardzo dobrze wypadł model
MotusCity xd6 – bardzo lekka, zwinna i o ciekawym wyglądzie hulajnoga. Ile kosztuje? Około 1000 zł trzeba przeznaczyć na nowy model, ale jak najej osiągi i osobliwy design, to jak najbardziej opłacalna inwestycja. Dwa żywe kolor RED lub GREEN, wyjątkowo pomysłowy system składania SGOT GUN – jedno pociągniecie i hulajnoga zostaje złożona do kompaktowych wymiarów. Można się na niej rozpędzić do ok. 25 km na godzinę i przejechać na jednym ładowaniu do 20 km. Na przednim kole znajduje się amortyzator, natomiast na kierownicy umieszczony został mały komputerek pokładowy, informujący o prędkości i poziomie baterii. Mówiąc prościej - to fajna, designerka i niesztampowa hulajnoga dla każdego.

Następny model, który chcemy Ci polecić to Cavion GO city . Również bardzo ciekawa, lekka, przyciągająca spojrzenia hulajnoga elektryczna. Opinie o niej są bardzo dobre, co możesz zobaczyć na różnych forach tematycznych w Sieci. Zdecydowane najlepsza na szaloną jazdę po mieście. Spisuje się też idealnie jako środek transportu do szkoły. Co może być przyjemniejszego niż wiatr we włosach, uczucie wolności, słonce i radość przed dniem pełnym zajęć?

Co jeszcze zyskujesz?

certyfikowaną baterię  LG 25.2V, 4400 mAh,

pełne bezpieczeństwo i stabilne użytkowanie 

24 miesiące gwarancji full serwis w Polsce

Te dwie hulajnogi elektryczne plasują się wśród innych modeli bardzo wysoko. Poręczne, mobilne i wydajne – w sam raz na codzienne szusowanie! Zafunduj sobie chwile frajdy z szalonej jazdy, którą z tymi modelami będziesz mieć na pewno. Satysfakcja gwarantowana!

Sebastian