autoryzowany sklep marek

Deskorolka elektryczna ranking

Deskorolka elektryczna – czy warto kupić? - ranking 

Czym się wyróżniają deskorolki elektryczne?

Są przede wszystkim nowoczesne, designerskie i fajnie się na  nich jeździ. Na rynku pojawia się coraz więcej modeli deskorolek elektrycznych, dlatego wybór staje się wciąż większy i ciekawszy. Za pomocą balansu ciała zmieniasz kierunek jazdy, przyspieszasz  i zwalniasz. Po krótkiej nauce technikę jazdy opanujesz perfekcyjnie! Deskorolki elektryczne wizualnie wyglądają bardzo ciekawie, czasami wręcz trudno oderwać od nich wzrok. Osobliwe połączenie barw, kosmiczne kształty, solidne kółka ułożone  na jednej osi i różne dodatki, ułatwiające użytkowanie sprzętu.

Od strony technicznej jest również imponująco – mocny silniczek (lub dwa), zazwyczaj pozwalają na szaloną jazdę od minimalnej prędkości 15 km /h do 20, czy więcej, zależnie od modelu i ceny. Na deskorolce elektrycznej możesz  pokonywać pochylenia zazwyczaj aż do 20 stopni, co jak na taki mały sprzęt jeżdżący jest bardzo dobrym wynikiem!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeśli zdecydujesz się na zakup deskorolki elektrycznej dla dziecka, dla siebie,  czy też dla kogoś w prezencie, zawsze dokładnie przemyśl wybór. Liczy się przede wszystkim jakość wykonania, obecność komputera wskazującego poziom naładowania baterii i oczywiście sama bateria. Jeśli nie daje dużo mocy, wtedy nie pojeździ się na jednym ładowaniu za długo.

Zwróć także uwagę na rodzaj silniczka, kółka (nie mogą być za małe, jeśli deska ma służyć do szybszej jazdy i czasami po nierównościach). Warto też wybrać deskorolkę z ciekawymi gadżetami, np. z systemem BLUETOOTH i wbudowanymi głośnikami. Dzięki takim dodatkom jazda  jest jeszcze bardziej szalona i daje więcej frajdy.

Kolejną przydatną opcją są podświetlane brzegi deski LEDAMI. Światełko dodaje uroku deskorolce, ale też poprawia bezpieczeństwo na drodze po zmroku.

Deskorolki elektryczne ranking

No cóż. Teraz trzeba wybrać coś wyjątkowego, bezpiecznego i w miarę szybkiego. Oczywiście, ważna jest także wydajność, bo jest to cecha, która powinna się odznaczać każda dobra deskorolka elektryczna. Ile kosztuje taki sprzęt? Ceny są różne, ale już za niecały tysiąc złotych możesz upolować naprawdę dobrą deskę.   

Jest kilka modeli, które szczególnie warto mieć, a my przedstawimy Ci trzy designerskie deskorolki elektryczne. Opinie o nich są bardzo dobre, warto więc przyjrzeć się im z bliska.

Cavion go handy – to deskorolka elektryczna, którzy  z pewnością przypadnie do tym, co kochają hulajnogi. Co ją wyróżnia? Rączka do sterowania, mocne 8-calowe koła oraz maksymalny kąt jazdy do 40 stopni! Naładujesz ją jedynie w 1,5 godziny i pojeździsz długo, bo do 25 km. Jaką prędkość maksymalnie rozwiniesz? Do 20 km na godzinę! Zgrabna, lekka, wyposażona w gumowe obicia, zwiększające bezpieczeństwo, to wyjątkowa propozycja dla młodszych i starszych chcących poszusować po miejskich uliczkach.

Deskorolka elektryczna Cavion 


Motus Take IT 6.5 XD – sprzęt unikalny ze względu na swoją konstrukcję. Poręczny silikonowy uchwyt niezastąpiony podczas przenoszenia deskorolki, przyda się szczególnie w miejscach, gdzie jeździć się nie da. Oprócz praktyczności ta deskorolka zachwyci Cię ciekawym designem, kolorystyką i  zwrotnością. 6.5calowe kółeczka, mocne, niezawodne oraz zasięg na jednym naładowaniu od 13 do 20 km! Prędkość na niej rozwijana to max 10 km na godzinę, co w pełni wystarczy dla młodszych użytkowników i dla poszukujących w jeździe przyjemności, a mniej mocnych wrażeń. Są to bardzo dobre deskorolki elektryczne dla dzieci, ze względu na umiarkowaną szybkość jazdy.

Deskorolka Motus Take IT


Cavion Uni 6.5 Hoverboard z BLUETOOTH – chcesz sprawić sobie lub swojemu dziecku kosmiczny sprzęt, gwarantujący mocne emocje i satysfakcję z jazdy? Wybierz ten model! Totalna wolność, wiatr we włosach i muzyka sącząca się z wbudowanych głośników, to uczta dla ciała i dla ducha. Rozbujasz się na niej do 18 km/h dzięki silniczkowi o dużej mocy. Do tego ta deska odznacza się niebanalnym designem, jest wygięta na obu końcach, ma LEDY na obrzeżach i jest bardzo lekka. Gumowe obicia ochronią Cię przed potencjalnymi zadrapaniami. Co więcej, naładujesz ją w godzinę i przejedziesz dystans aż do 16 km, także jest bardzo dobrze!

Cavion Uni 6.5 Hoverboard

Deskorolki elektryczne od producenta www.7way.pl

to nie tylko zabawki dla dzieci. To mini sprzęt jeżdżący, który jest nie tylko praktyczny, ale też daje dużo radości i wolności każdego dnia.

Sebastian