autoryzowany sklep marek

Czy istniej sprzęt do wszystkiego?

Laptop czy tablet a może sprzed do rysowania? 

Czy istniej sprzęt do wszystkiego? Od razu dopowiadam, że nie. I jeśli ktoś twierdzi inaczej to nie wie o czym mówi… Natomiast, istnieją urządzenia, które łączą w sobie zalety wielu innych, wyglądają przy tym bardzo seksownie, a i potrafią zaskoczyć niejednym ciekawym rozwiązaniem. Przykładem takiego urządzenia jest Kiano Elegance 13.3 360°.

laptop tablet z rysikiem


>>Kup Kiano Elegance 13.3 360°<<

Wygoda przede wszystkim

Laptop z obrotowym ekranem

Jeśli cenisz sobie wygodę pracy czy komfortowe warunki do oglądania filmów i seriali. A umówmy się, że jeśli chodzi o ostatnie to wszyscy jesteśmy „wybredziuchami”, zarówno jeśli chodzi o repertuar jak i warunki. Dlatego z pewnością docenisz możliwość dostosowania ekranu swojego laptopa do siebie tak, żeby to tobie było wygodnie. W Kiano Elegance 13.3 360° możesz swobodnie przełączać się między 4 różnymi trybami ustawień ekranu. Chcesz poczytać wygodnie w łóżku swój ulubiony artykuł czy bloga – najlepsze będzie ustawienie tzw. stand. Naszła cię ochota, aby po raz setny zobaczyć swój ulubiony odcinek Gry o Tron, obracasz wtedy laptopa do pozycji „namiot” i oglądasz, aż cię sen nie zetnie. Na Kiano 13.3 360° możesz również pracować jakby to był tablet albo w standardowej, laptopowej pozycji.

laptop odblokowywany na palca

W zasięgu palca

Laptop z czytnikiem lini papilarnych. 

Bezpieczeństwo to podstawa. Teraz gdy dostęp do naszych tajnych danych jest praktycznie nieograniczony, gdy sami zrzekamy się naszej prywatności na rzecz darmowej nawigacji, pojęcie ochrona danych brzmi dość abstrakcyjnie. Każdy z nas jest wyposażony w swoje prywatne hasło, chodzi mi tutaj o linie papilarne, które u każdego człowieka są różne. Tak jak np. paski na sierści tygrysa. Na szczęście Kiano Elegance 13.3 360° wie jak wykorzystać ten dar natury, bo został wyposażony w czytnik linii papilarnych. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób możesz się zalogować za pomocą swojego palca. Nikt inny nie ma dostępu do twojego kompa, no chyba, że wejdzie w posiadanie twojego hasła czyli palca… Choć to rozwiązanie nie uchroni cię przed wyciekami danych ze stron internetowych, to na pewno docenisz wygodę, szybkość i skuteczność działania czytnika linii papilarnych.


laptop 360 z obtotowym ekranem


Rysik w zestawie

Laptop z dotykowym ekranem i funkcją rysowania. 

Nigdy nie wiadomo kiedy wpadnie do głowy nam jakiś świetny pomysł, albo właśnie twój ulubiony kucharz podaje swój sekretny przepis na kurczaka w sosie pomarańczowo-szałwiowym z wiśniowym farszem podawanym z domowej roboty batatowymi frytkami i szpinakową sałatką z limonką i serem feta, a ty właśnie siedzisz przed laptopem i pierwsze co, to chciałbyś rzucić się po długopis i kartkę bo przecież tak ci się najlepiej notuje. Otóż to, co do tej pory robiłeś analogowo teraz możesz zrobić digitalnie! Dzięki dołączanemu rysikowi Virtual Pen, nie tylko zapiszesz wszystko co warte uwagi i co cię interesuje, ale będziesz mógł się wyżyć artystycznie kreując przeróżne grafiki w odpowiednich programach. Kiano Elegance 13.3 360° ma też specjalną opcję, która ułatwia korzystanie z laptopa za pomocą właśnie rysika i w ustawieniu ekranu jako tablet.

Sebastian